Zöld Jánossomorja - Lions munkával is támogatva

A Jánossomorjai Lionok kezdeményezésére, s az önkormányzat támogatásával már városuk mindhárom részében megtalálhatóak a "piros gyűjtőszívek". A jánosi, péteri, somorjai városrészeken az ott lakók szívesen kapcsolódnak be a közös, hasznos, környezettudatos tevékenységbe.

Büszkeség, hogy az óvodások, iskolások gyűjtését folytatják városszerte, köszönet a város vezetésének, és a Városüzemeltető munkatársainak!

Az eszközök kihelyezése illeszkedik a Zöld Jánossomorja programhoz, és segíti a LIONS Club jószolgálati tevékenysségét is.