A Lions Klub Mosonmagyaróvár Johann Fenes (+) kezdeményezésére az osztrák Neusidl am See Lions Club patronálásával 1992. június 23-án alakult meg 15 fővel. A hivatalos Charter ünnepséget, avagy alapítói bált 1992. november 14-én tartottuk- ahol az immáron 18 tagura gyarapodott szerveződésünket a Jahn Peter Lions kormányzó által átadott alapítói oklevéllel a nemzetközi és a hazai szövetség sorai közé fogadta. 2017-ben ünnepeltük a 25. évünket! :) Jelenleg 25 fővel dolgozunk, munkánkat önkéntesek is segítik. A Mosonmagyaróvári LIONS Club büszke az alapítókra, a jelenlegi tagokra, s munkájával a város és a térség jobbítására törekszik.A Lions Klub Mosonmagyaróvár Johann Fenes (+) kezdeményezésére az osztrák Neusidl am See Lions Club patronálásával 1992. június 23-án alakult meg 15 fővel. A hivatalos Charter ünnepséget, avagy alapítói bált 1992. november 14-én tartottuk- ahol az immáron 18 tagura gyarapodott szerveződésünket a Jahn Peter Lions kormányzó által átadott alapítói oklevéllel a nemzetközi és a hazai szövetség sorai közé fogadta. 2017-ben ünnepeltük a 25. évünket! :) Jelenleg 25 fővel dolgozunk, munkánkat önkéntesek is segítik. A Mosonmagyaróvári LIONS Club büszke az alapítókra, a jelenlegi tagokra, s munkájával a város és a térség jobbítására törekszik.