Virágzó Közösségek Mosonmagyaróvár

Mosonmagyaróvár megmérettette magát a "Virágzó Közösségek" világversenyen. A helyi civil szervezetek is részt vállaltak a munkában, így természetesen a Lions Club is megjelent jellemző színeivel a Belvárosban. Tagjaink a nap folyamán támogatták bemutatkozó programunkat, illetve részt vettek a jótékonysági gyűjtésben is - amit a helyi kórház gyermek-intenzív osztályának ajánlottak fel a belváros "színes-szervezetei". Ragyogó időben, remek programokkal találkoztak a rendezvényre érkezők. Nemcsak Mosonmagyaróvár belvárosában, hanem a Mosoni-Duna partján, vagy a Futura Élményközpontban is képviseltük a Lions Clubot. Tartalmas, hasznos, vidám nap volt!