Városi összefogás a Mosonmagyaróvári Kórházért

Mosonmagyaróváron a Karolina Kórház udvarán átadásra került az a nagy értékű, modern, mobil egészségügyi berendezés, - a több mint 20 millió forintos mobil röntgengép - amelyet jószándékú magánemberek és iparosok, vállalkozók, (többek között a Mosonmagyaróvári Lions Club adományai) segítségével vásárolt meg a Mosonmagyaróvár és Vidéke Ipartestület.

Büszkék vagyunk arra, hogy 200.000 Ft adományunkkal tudtuk segíteni ebben a nehéz járványügyi helyzetben a Mosonmagyaróvári Karolina Kórház működését.