Ötórai-tea: Jótékonysági koncert Mosonmagyaróváron

Mosonmagyaróváron második ízben rendeztünk a helyi Cselley-ház hangulatos kertjében zenei koncertet.

Az intézmény, s a Zeneiskola igazgatóinak segítségével ismét felhőtlen szórakozásra kaptunk lehetősége, a Mosonmagyaróvári Mandala Trió fiatal tehetséges csapata jóvoltából.

A jótékonysági koncert támogatottjai az Autista-Ház ellátottjai, akiknek napi életét megnehezítette a nemrég történt sajnálatos elektromos tűz az épületben.

Köszönjük a fiatal zenészek és tanáraik segítségét, a sok-sok kedves nézőnek az adományait, tagjaink aktivitását a sütemények , s a finom jeges tea "varázslásában".

Sikeres, jó hangulatú rendezvény volt! We Serve!