Küldöttség a Bécsi Nagykövetségen

A Mosonmagyaróvári LC "Duna menti kerekezés" program befejező napján a Bécsi Magyar Nagykövetségen vettünk részt egy fogadáson, amely nagy élményt jelentett a Bécsi Cosmopolitan LC tagjainak éppúgy, mint nekünk. .

2020. augusztus 9-én, vasárnap 9 órakor Dr. Windisch Teréz nagykövetségi titkár fogadta a bécsi és magyar lionokat. Megmutatta nekünk az épületet, a csodálatos termeket, festményeket. A baráti beszélgetés rámutatott a népek összefogására, a lions elvek fontosságára. A Duna menti kerekezés program jövőre folytatódik, ahol még nagyobb Lions-együttműködést tervezünk - az osztrák klubok támogatásával, együttműködésével is.