Kühne Koncert Fúvószenekar 70. évfordulója

A Mosonmagyaróvári Lions Club tagjai 2019. június 1-én részt vettek a Kühne Koncert Fúvószenekar koncertjén, melyet a helyi Flesch Károly Kulturális Központ színháztermében tartottak. A rendezvény zsúfolásig megtelt nézőtér mellett hatalmas sikert aratott. Hernádi Sándor, nagy tiszteletnek örvendő tagunk, a zenekar vezetője, karnagya.

Minden évben, 19 esztendeje töretlenül, az Adventi Koncert jótékonysági bevételével támogatja a LIONS jószolgálati munkáját - a karácsonyi ajándékozást teszi lehetővé: tehetséges, de rászorult gyermekek, nehéz anyagi körülmények között élő családok ünnepén varázsol több mosolyt, s örömet.

70 éves évforduló

A koncerten részt vevő tánccsoport vezetője a szintén Lions-tag, Orbán-Cser Zita.