Környezettudatosságra nevelés - Mosonmagyaróvári LC jóvoltából

Hosszú évek óta folyik a Mosonmagyaróvári LC koordinálásával a műanyag kupakok gyűjtése. Egyre több formában jelenlk meg a kezdeményezés. Büszkék vagyunk a városunkban, Mosonmagyaróváron, Jánossomorján és a környéken, Szigetköz falvaiban is e kezdeményezésre. A nyár időszakban még aktívabban gyűjtötték a kupakot, így minden héten kellett szállítanunk az összegyűlt műanyagot. Büszkék vagyunk erre az akcióra, hiszen sok-sok ember vesz részt aktívan a munkában.