Környezettudatosságra nevelés - Mosonmagyaróvári LC jóvoltából

Hosszú évek óta folyik a Mosonmagyaróvári LC koordinálásával a műanyag kupakok gyűjtése. Egyre több formában jelenlk meg a kezdeményezés. Büszkék vagyunk a városunkban, Mosonmagyaróváron, Jánossomorján és a környéken, Szigetköz falvaiban is e kezdeményezésre. A nyár időszakban még aktívabban gyűjtötték a kupakot, így minden héten kellett szállítanunk az összegyűlt műanyagot. Büszkék vagyunk erre az akcióra, hiszen sok-sok ember vesz részt aktívan a munkában.


Képgaléria

Hír kategóriák

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Mosonmagyaróvár Lions Club

Adószámunk:
19110152-1-08
Számlaszám:
58600252-10009127

cím: 9200 Mosonmagyaróvár,
Csaba u. 21.

Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba