Jánossomorján is műanyagkupakgyűjtő szív

Részlet a Jánossomorjai Polgármester szavaiból:

Örömmel adhattuk át ma Jánossomorja első köztéri kupakgyűjtőjét, amivel nemcsak segítünk, hanem környezetünket is védjük. A lakosság és a Lions Club jánossomorjai tagjainak megkeresése nyomán indították el a projektet helyi önkormányzati képviselők, Maglódi Zsolt és Jánó Zoltán. A szív alakú gyűjtőkonténert pedig a városüzemeltető szervezet munkatársai készítették el.
A lakók által a gyűjtőbe helyezett műanyag kupakok beváltásával rászorulókat segíthetünk, amit majd a Lions juttat el helyi segítségre szoruló családokhoz. Hamarosan már a város szentpéteri és pusztasomorjai részén is várják a gyűjtőszívek a segítő szándékú kicsiket és nagyokat, sőt Hanságligetre is szeretnénk majd egyet kihelyezni!