Jánossomorjai Lionok nőnapi programja: a segítés!

A Jánossomorjai Lionok egyik tagtársuk aktív segítségével 26 nehéz helyzetbe került családnak készített adománycsomagot tartós élelmiszerekből és fertőtlenítő szerekből. Karácsonyi Szilvia munkahelyén, a Fiege Hungaryban hírdette meg a jótékonysági gyűjtést, amire sok-sok értékes adomány érkezett.

Nőnap délutánján együtt szorgoskodtak a Lions-hölgyek, az egyéni kiszállításban, a táskák eljuttatásában pedig a többi Lions-tagtársuk segítkezett.

Az összefogásnak sok család örült: többgyermekes, nehéz helyzetbe lévő, valamint látássérülteket ellátó családok. "Mert segíteni jó!"