Iskolai könyvtárat támogatott a Mosonmagyaróvári LC

A tavalyi hagyományt folytatva a Mosonmagyaróvári Lions Club két helyi iskolai könyvtárnak ajándékozott 110 szép gyermekkönyvet, mert olvasni jó, ahogy segíteni is. A gyerekek boldogan fogadták a 2019. januári felajánlást.

könyvátadás 2019.

A Mosonmagyaróvári Lions Club tagjai idén is, hagyományaihoz híven ismét könyveket ajándékozott 2 iskola könyvtárának - a gyerekek nagy örömére. A Tagok saját felajánlásaiból 110 gyönyörű könyvet tudtak átadni.