Hospice-Ház támogatása

A Mosonmagyaróvári Lions Club tagjai 2019 januárjában adták át a jótékonysági est "licitjének" bevételét a Hospice-házban, Dr. Bodnár Mária Főorvos Asszonynak.

2018-ban két ízben szervezett jótékonysági zenés vacsorát a helyi Lions Club, mellyel a Mosonmagyaróvári Hospice-Ház beindulását támogatja. Az évkezdés egyik eseménye, hogy a Ház megálmodója, létrehozója megmutatta az indulásra kész intézményt klubunk tagjainak, akik a legutóbbi "licitjük" bevételével ismét segítettek.

video:yt|KFZ-tJc44Lsod]

 

Képgaléria

Hír kategóriák

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Mosonmagyaróvár Lions Club

Adószámunk:
19110152-1-08
Számlaszám:
58600252-10009127

cím: 9200 Mosonmagyaróvár,
Csaba u. 21.

Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba