Hospice-Ház támogatása

A Mosonmagyaróvári Lions Club tagjai 2019 januárjában adták át a jótékonysági est "licitjének" bevételét a Hospice-házban, Dr. Bodnár Mária Főorvos Asszonynak.

2018-ban két ízben szervezett jótékonysági zenés vacsorát a helyi Lions Club, mellyel a Mosonmagyaróvári Hospice-Ház beindulását támogatja. Az évkezdés egyik eseménye, hogy a Ház megálmodója, létrehozója megmutatta az indulásra kész intézményt klubunk tagjainak, akik a legutóbbi "licitjük" bevételével ismét segítettek.

video:yt|KFZ-tJc44Lsod]