Hajléktalan emberek segítése

A Mosonmagyaróvári Lions tagjai idén is segítik a hajléktalan szállón lakó embereket. Könyveket gyűjtöttünk, melyért "cserébe" virslit kapunk - a Darnó-Hús akciójához csatlakozva. /A könyvek a helyi kórház gyermekosztályára kerülnek, a virslit pedig visszük a hajléktalanok számára./

2019. december 30-án jártunk a Mosonmagyaróvári Hajléktalan szállóban, ahol jelenleg 57 ember tölti a napjait. A friss, roppanós virsliknek mindannyian nagyon örültek, és a másnapi szilveszteri vacsorájukat hálásan köszönték. A Darnó-Hús egyik vezetőjével vettünk részt az adomány átadásán.