Gyűjtés autizmussal élő gyerekeknek, családjaiknak

A Mosonmagyaróvári Lions Club az idei évben több programmal is segíti a 20 éves Reménység Autista és Autisztikus Sérültekért Alapítványt.

A rászoruló családok támogatásán, az egyéni segítéseken túl a tehetséges autizmussal élő fiatalok megsegítését is célul tűzte ki - legyen az grafikus, vagy épp sportoló.

A városban több helyen gyűjtőládákat helyeztek ki, melynek célja, hogy nyilvánossá váljék a mosonmagyaróvári lionok programja, s minél több támogatót tudjanak szerezni e sérüléssel élő csoportnak.