Ismét Gyegyószentmiklóson jártunk

2018. novemberében sikeres gyűjtést szerveztünk. Az adományokat Gyergyószentmiklósra, a Szent Anna Gyermekotthonba vittük el. Ezt az akciót ismételtük meg 2019. júniusában, amikor cipőket, ruhát, játékot, könyvet, és élelmiszert vittünk el a gyerekek számára. Nagy élményt jelentett az ottlét, a gyerekek és felnőttek örültek nekünk. Elvittük magunkkal a LIONSOK üdvözletét, szeretetét is.

Hír kategóriák

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Mosonmagyaróvár Lions Club

Adószámunk: