Fehér Bot Napja - LIONS-beszélgetés

Fehér Bot Napja, 2021. október 15.

A Lions-beszélgetések sorozat újabb téma a fogyatékosság - tehetség témakört tette a fókuszba.

Mosonmagyaróváron folytatódott a LIONS-beszélgetések sorozat. Október 15-én, a Fehér Bot Napján rendezte meg programját a Mosonmagyaróvári Lions Club, melyhez egy könyvbemutatót is kötöttek.

Horváth Ernő Zoltán: Életrevalók c. könyvének apropóján szóba került a tehetség és fogyatékossággal élés, a sajátos nevelési igényű gyerekek problémája, integráció, inklúzió kérdése és sok más érdekes, a témával kapcsolatos információ.

A meghívott író mellett eljött Szénási Ferenc grafikus, karikaturista, aki a könyvet műveivel teszi még érdekesebbé.

A beszélgetés-sorozat e része is sikeres volt - folytatása következik! :)