Együttműködés a LEO fiatalokkal

2020. január végén Mosonmagyaróváron, illetve Jánossomorján tartottunk tájékoztatót, eszmecserét a Lions és a Leo mozgalomról. A diákok érdeklődőek, nyitottak voltak a jótékonyság, a humanizmus, a közösségépítés témájában. A segítségemre voltak ebben azok a fiatalok, akik már vettek részt az ifjúsági cserediák-táborunkban, és szívesen meséltek erről a diákoknak, és a felnőtteknek is. Szabó Bettina LEO-tag, illetve Heiter Julcsi volt segítségemre ebben a munkában.