A Mosonmagyaróvári LC Anyák napi kampánya

"Összefogtunk az Édesanyákért"! A "maradj otthon" kampányunkon belül április közepén kezdtük el az online-akciónkat az Édesenyák megünneplésére. Nagyon sokakat megmozgatott akciónk, melyet a közösségi oldalon lévő csoportunkban indítottunk. Különlegesen szép anyák napi zenéket, dalokat, csodálatos verseket, szép festményeket, rajzokat kaptunk... gondolatokat, érzéseket azoktól, akik csatlakoztak a felhíváshoz. Nemcsak a közösségi oldalon tapasztaltunk sikereket, hanem a helyi médiában is - ahol két alkalommal is szerepelt klubunk e kedves akcióval. 


Képgaléria

Hír kategóriák

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Mosonmagyaróvár Lions Club

Adószámunk:
19110152-1-08
Számlaszám:
58600252-10009127

cím: 9200 Mosonmagyaróvár,
Csaba u. 21.

Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba