Albérletbe költöző család támogatása

Egy lions-barátunk megkeresésére segítettünk egy fiatal párnak az albérletük berendezésében, az életkezdésben. Két hét összetett munkája nyomán a kért bútorok, edények, paplanok, plédek, ruhák, dipők, vasalódeszka, vasaló, szendvicssütő, valamint a babaváráshoz kiságy, babakelengye, sok-sok szép ruhácska került a raktárunkba, onnan a fiatal családnak.

Az összegyűjtött holmikat teherautóra tettük, majd így szállítottuk az albérletbe, s ennek költségét is önzetlenül vállaltuk.

Az összefogással megvalósított projekt sikeres volt - köszönet Cselovszki Katalin clubtársunk koordináló munkájáért, s a segítők lelkes tevékenységéért.