BÉKE VILÁGNAPJA 23. ALKALOMMAL

esemény kezdete: 2019. május 10. 10:00
esemény vége: 2019. május 12. 16:00

A Mosonmagyaróvári LC nemzetközi kapcsolata 23 éve folyamatos, töretlen. Minden évben összejövünk, hogy hitet tegyünk a békéért! Idén Isonzóban lesz a 3 napos program, a Gradisca d'Isonzo-Cormons LC jóvoltából. Ausztria, Szlovénia, Olaszország, Horvátország, Törökország, és Magyarország egy-egy Lions Clubja képviseli magát. 4 városban várnak bennünket, ahol a polgármesterek, illetve az Olaszországi Lionsok Kormányzója fogadja a küldöttséget. A Mosonmagyaróvári LC-t dr. Csizmazia Miklós, Ress Marietta, Cselovszki Katalin képviseli.

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Mosonmagyaróvár Lions Club

Adószámunk: