Mosonmagyaróvári Juniális

2019. június 15-én, szombaton ismét megtartottuk a JUNIÁLIS - hagyományos évzáró, nyárköszöntő - rendezvényünket. A Mosoni-Duna partján, ragyogó időben töltöttük a napot: bográcsban főztünk, beszélgettünk, hallgattunk gyönyörű hegedűjátékot egy tehetséges fiatal lány jóvoltából, majd a Mosoni-Dunán sétahajóztunk, s közben vidáman, tartalmasan, terebélyes fák alatt pihentünk, szórakoztunk.

Hír kategóriák

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Mosonmagyaróvár Lions Club

Adószámunk: