Kormányzói elismerések - a Mosonmagyaróvári LIONS Club tagjainak

A Mosonmagyaróvári LIONS Club megtiszteltetésnek vette, hogy jótékonysági programján részt vett Dr. Chrabák László Kormányzónk.

Kormányzó Úr elismerését fejezte ki az LC munkája, tevékenysége miatt. Megtisztelte a tagságot azzal, hogy kézfogásával erősítette meg a kapott elismeréseket.

27 éve a klubban tevékenykedő Dusek Miklós, Frint Gábor, Dr. Csizmazia Miklós, Botos Gábor, Dr. Nagy Sándor kitartó, lendületes, korrekt munkájukért, Huber József, Hernádi Sándor tagok hagyományos adventi rendezvényeink főszereplőiként méltán kaptak elismerést. A klub soros elnöke - a tisztséget 4. éve viselő - Cselovszki Katalin munkájáért szintén kormányzói elismerést kapott.

A klub tagsága büszke arra, hogy a munkánkat sikeresnek ítéli meg a Vezetés! Köszönet érte!