Gyűjtés Kárpátaljára

Mosonmagyaróváron és környékén nagyon sok családot tudtunk megmozdítani, hogy gyöngyörűen becsomagolt ajándékokat adományozzanak a Kárpátalján élő magyar családoknak.Több iskola, és óvoda volt parnere ebben a Mosonmagyaróvári Lions Clubnak. Az elszállításban segítségünkre volt Boronkay Gusztáv Kormányzó Úr, aki teljesen megpakolt autójával indult útnak.

Hír kategóriák

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Mosonmagyaróvár Lions Club

Adószámunk: