Egészségnap - jótékonyság - 2020. január

Jótékonysággal egybekötött bemutató - az egészséges étkezés fontosságáról - Mosonmagyaróváron a Corvina Étteremben, 2020. január 12-én. A 9 órakor kezdődő program természetgyógyászati előadásokkal indult, beszélgetéssel, eszmecserével folytatódott, majd az egészséges ételek, a húsmentes- gluténmentes, laktózmentes ételekről volt szó, természetesen gyakorlatban is. A frissen elkészített menük elnyerték a látogatók tetszését, hiszen pl. a sütőtök-krémleves, a bulguros lencsesült, a vadas köles gombóc, valamint a desszert: a mákos, köleses sütemény. Közben a jelenlévők adakozása nyomán a jótékonyság is megjelent, melyet klubunk rászorult csoportok segítésére fordít.